DARMOWA WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI POWYŻEJ 299 ZŁ

Silikonowa szczoteczka do zębów z blokadą - Jack N'Jill Stage 2

27.90 zł
Producent: JACK N'JILL
Czas dostawy: 1-3 dni
​Delikatna silikonowa końcówka bezpieczna dla dziąseł i pierwszych ząbków. Idealna do nauki samodzielnego mycia. Blokada zapobiega zbyt głębokiemu włożeniu szczoteczki do buzi.Wykonana w 100% z silikonu medycznego (przeznaczonego do kontaktu z żywnością). Nietoksyczna, delikatna dla dziąseł, bez BPA. Świetna w podróży. Bez bisfenolu A i PVC.

Delikatna silikonowa końcówka bezpieczna dla dziąseł ipierwszych ząbków. Idealna do nauki samodzielnego mycia. Blokada zapobiega zbyt głębokiemu włożeniu szczoteczki do buzi.

Wykonana w 100% z silikonu medycznego (przeznaczonego dokontaktu z żywnością). Nietoksyczna, delikatna dla dziąseł, bez BPA. Świetna wpodróży. Bez bisfenolu A i PVC.

Zabezpieczenie przed zbyt głębokim włożeniem do buzi!

STAGE 2 - dla dzieci między 1 a 4 rokiem życia.

Codziennie Twoje dziecko wkłada szczoteczkę do buzi. Zadbajo to, żeby była ona wykonana ze składników najwyższej jakości, a nade wszystkoBEZPIECZNYCH dla Maleństwa.

Jack N'Jill to firma rodzinna. Powstała w Nowej Zelandii -zielonym kraju, gdzie każdy liczy się ze zdrowiem, przyrodą i bezpieczeństwem.

Korzystanie: Umyj ręce. Przed użyciem załóż silikonowezabezpieczenie przed zbyt głębokim włożeniem szczoteczki do buzi! Umyjszczoteczkę przed użyciem. Nałóż małą ilość pasty do zębów Jack N’Jill idelikatnie wyszczotkuj dziecku zęby. Wykonuj okrężne ruchy.

Można sterylizować.

 

Wymieniaj co dwa miesiące. Zawsze wymieniaj po chorobiedziecka. Wymień jeżeli silikon został zniszczony, porwany, nadszarpnięty.PAMIETAJ, by być przy dziecku w czasie mycia/zabawy szczoteczką.

 

Opis producenta:

 Naturalne pasty dozębów, których głównych składnikiem jest Xylitol. Pasty produkowane są wAustralii.

Ciekawe smaki past ZAWSZE pochodzą od organicznychskładników.

Dodatkowo dla małych odkrywców firma produkuje silikonoweszczoteczki do dziąseł i zębów oraz dla starszaków szczoteczki biodegradowalne.

PAKOWANIE PRZESYŁEK

Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiednio zabezpieczyć przesyłkę na czas transportu. Jeżeli jednak przesyłka dotarła do Ciebie uszkodzona, prosimy spisać protokół reklamacyjny w obecności kuriera (w przypadku wysyłki kurierem) oraz w miarę możliwości wykonaj zdjęcia zniszczeń i dołącz do korespondencji reklamacyjnej. 

SPOSOBY DOSTAWY

Robimy wszystko, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej. W przypadku braku towaru na stanie lub z przyczyn losowych czas oczekiwania na wysyłkę może zostać wydłużony, o czym niezwłocznie zostaniesz poinformowany droga mailową. 

W zależności od wybranej formy dostawy, czas oczekiwania na dostarczenie przesyłki może wynieść:
- kurier (DPD)  1-2  dni roboczych od momentu wysłania zamówienia, koszt: 14,99 zł
- kurier za pobraniem 21zł - wymagane potwierdzenie mailowe lub telefoniczne.

Podany czas jest orientacyjny. Czas dostawy zależy od przewoźnika. Same zamówienie, od momentu opłacenia, powinno zostać spakowane i wysłane od nas w ciągu 1-5 dni roboczych. W przypadku szczególnych akcji promocyjnych, czas realizacji zamówienia może wynieść do 10 dni roboczych. Najlepiej kontaktować się z nami mailowo na zamowienia@lullalove.com lub telefonicznie.

Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 299,00 zł obowiązuje jedynie na terenie Polski i przy wysyłce Kurierem i po przedpłacie. Jest to oferta promocyjna i warunkiem skorzystania z niej jest zakup produktów za minimum 299 zł brutto. W przypadku częściowego zwrotu towarów, warunek skorzystania z promocji również musi zostać zachowany.

Odbiór osobisty: istnieje możliwość odbioru osobistego w magazynie przy ulicy Podleskiej 78 w Bestiwnie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Złożone zamówienie można opłacić wcześniej przelewem lub przy odbiorze (istnieje możliwości płatności kartą na miejscu).


DOSTAWA ZA GRANICĘ

Przesyłki zagraniczne realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ceny przesyłek zagranicznych uzależnione są od kraju docelowego. 

PŁATNOŚCI

W naszym sklepie online można zapłacić dokonując przelewu na konto bankowe:

LULLALOVE S.C. J. Piątkiewicz, M. Stankiewicz, A. Stankiewicz
ul. Więźniów Oświęcimia 24
32-600 Oświęcim

numer konta:  17 1050 1256 1000 0092 5669 7401

Dla przelewów zagranicznych w złotówkach:
IBAN (PL dodane przed numerem konta bankowego) PL17105012561000009256697401
SWIFT: 
INGBPLPW


Dla przelewów zagranicznych w EURO:
PL53 1050 1256 1000 0092 0251 2068

SWIFT: INGBPLPW

Uwaga: w przypadku przelewów zagranicznych wszelkie opłaty transakcyjne naliczone przez bank ponosi klient. W opcji prowizji przelewu należy zaznaczyć OUR. 


Zwroty należy kierować wyłącznie pocztą lub kurierem na adres:

Lullalove
ul. Podleska 78
43-512 Bestwina.


Adres ul. Więźniów Oświęcimia 24 w Oświęcimiu jest wyłącznie adresem rejestrowym firmy. Zwroty muszą być kierowane do Bestwiny.
Udostępnij

Nasza najnowsza kolekcja

Sprawdź ją

Brak produktów