DARMOWA WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI POWYŻEJ 299 ZŁ

W co tym razem zapakujesz prezenty? Kampania ekologiczna Lullalove

Czy wiecie, że większość naszych kartonów do zbiorczych wysyłek pochodzi z recyklingu? Od dwóch lat prowadzimy lokalne zbiórki pudełek i możliwie maksymalnie wykorzystujemy je do zabezpieczania naszych wysyłek. 

Również większa część papieru wykorzystywanego do produkcji opakowań naszych produktów pochodzi z makulatury. Ich wymiary są projektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać powierzchnię i zminimalizować ilość odpadów oraz koszty produkcji i transportu. Dzięki temu nie wysyłamy powietrza, kurier ma w swoim aucie więcej miejsca na inne paczki i zużywa przez to mnie paliwa. A drukarnia zużywa mniej farby, papieru i wody. 

Również nasza taśma pakowna ( ta, którą sklejamy Wasze paczki) posiada specjalnie wzmocniony klej, dzięki czemu używamy jej aż o  30% mniej, niż gdybyśmy korzystali z tradycyjnej wersji.


Projektując zabawki i akcesoria staramy się zawsze skupić na najlepszych dla środowiska rozwiązaniach. W dużej mierze współpracujemy z lokalnymi dostawcami, aby ograniczyć emisję spalin podczas transportu surowców. Patrzymy w stronę odnawialnych surowców jak drewno czy mleczko z drzewa kauczukowca. Wszystkie one pochodzą z kontrolowanych upraw. Sprawdzamy także wszystkie barwniki, aby były maksymalnie naturalne i nie miały np. pochodzenia zwierzęcego. Stawiamy też na wielofunkcyjność produktów. Muszą być praktyczne i do wykorzystania na co najmniej kilka sposobów. Dobrze o tym wiecie i dziękujemy, że tak to doceniacie. 

Środki czystości w siedzibie naszej firmy są ekologiczne, przyjazne dla człowieka i planety.  Pamiętajcie, aby sprawdzać oznaczenia na opakowaniach - można się z nich bardzo dużo dowiedzieć. 


Dawajcie dzieciom dobry przykład. Pamiętajcie o segregowaniu śmieci i uczcie tego samego już kilkuletnie Maluchy! Dzieci może i nie słuchają co się do nich mówi, ale doskonale widzą, co robią ich autorytety - Wy! Zgniatając butelkę i wyrzucając ją do żółtego pojemnika dajecie dziecku przykład jak powinno postępować.


A w te święta, spakujcie prezenty do naszych wielofunkcyjnych worków skandynawskich! Zaoszczędzicie na śmieciach i sprzątaniu po wigilijnym szale rozpakowywania prezentów, a worki z powodzeniem posłużą Wam do przechowywania zabawek, ubranek, pieluszek, zimowej lub letniej garderoby, owoców, warzyw i różnych narzędzi. Worki te posiadają Świadectwo Jakości Zdrowotnej. 

Konkurs:
Pokaż nam jak kreatywnie wykorzystać opakowania oraz domowe śmieci i wygraj Strażnika
Lasu - Rika!


'Pomysłowy dziadek' fot. @sylwia.lato (źródło: Instagram)

Ania