DARMOWA WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI POWYŻEJ 299 ZŁ

SuperMama PatiTV - Youtuberka.

Kim jesteś?

Nazywam się Patrycja chociaż większość osób zna mnie jako PatiTV. Mam 28 lat i jestem mamą 2,5 letniego Antosia.

Jak zareagowałaś na informację, że będziesz Mamą?


Bardzo chciałam być mamą, a była możliwość, że nigdy się to nie spełni także bardzo się cieszyłam, że jednak się udało. Chociaż wiadomo jak każda młoda kobieta miałam sporo obaw.


Jak wygląda Wasza codzienność? 

Chyba żaden dzień jeszcze nie wyglądał tak samo. Jesteśmy raczej bardzo chillout’ową rodzinką. Są dni kiedy cały dzień biegamy po placu zabaw, ale nie widzę żadnego problemu w tym żeby cały przeleżeć pod kołdrą z książką. Mam to szczęście, że mój syn je uwielbia.
Jako youtuberka, jak radzisz sobie z pracą w domu? (chodzi mi o nagrania:D jak się mobilizujesz, bo w domu jest zawsze coś innego do zrobienia).


Nie dałabym rady bez mojej świętej księgi, czyli planera. Bez dobrej organizacji pracy nie mogłabym prowadzić swojej firmy. Notuje tam dosłownie każdą rzecz jaką mam zrobić, każde zdjęcie czy każdego maila o którym nie mogę zapomnieć. Gdy Antek był mały nagrywałam dużo filmów nocami, ale to mnie bardzo męczyło. Teraz często nagrywamy filmy razem co też jest świetną wspólną zabawą 

????Czy masz czas dla siebie i jak go spędzasz?

Czas dla siebie jest dla mnie bardzo ważny właśnie dlatego, że nie tylko zajmuje się domem ale też w tym domu pracuje. Jeżeli mam chwilę wolnego to staram się uciekać w swoje hobby czyli latanie dronem, książki czy filmy. Kilka razy w roku wybieram się też na wycieczki bez moich facetów 

 W tym roku odwiedziłam tak Szwecję i Anglię co pozwala mi naładować baterie.

Najfajniejsza rzecz w byciu mamą, to…


Możliwość odkrywania świata z małym człowiekiem na nowo.

Największe wyzwanie na co dzień to…


Jak ten dzień czasami przeżyć, żeby nie zwariować i cały dom wieczorem dalej stał w całości. ;-)


Kiedy poznałaś naszą markę?

Na moim babyshower dostałam MR B od mojej przyjaciółki. <3

Które produkty najbardziej lubisz?

Właścicielki. :D

A tak naprawdę, nie wiem czy miałam coś co by mi się z Lullalove nie sprawdziło. Ale jeżeli miałabym wybrać to dla kobiet- olejek z avocado, który działa cuda na mojej niewyspanej ciągle skórze oraz niby prozaiczna rzecz, ale pokazująca jakość produktów firmy -  prześcieradło! Używamy je cały czas od ponad roku i wciąż wygląda jak idealnie nowe.  

Czego Twoim zdaniem nie może zabraknąć w wyprawce? 


Rozsądku. Ale wiedząc z doświadczenia jak często się pierze i korzysta z rzeczy na początku wolałabym postawić nawet na mniejszą ilość produktów, ale bardzo dobrej jakości o sprawdzonym składzie niż całą masę chińskich podrób.

Pozdrawiam,
Patrycja z kanału PatiTV

Rozwiąż poniższy rebus i uzyskaj 20% rabatu na nasz dział wyprawka. Kod ważny od 07 do 09.12.18 r. 

Ania