DARMOWA WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI POWYŻEJ 299 ZŁ

SuperMama Ikulaaa - poznaj mamę trojaczków

Poznałyśmy się jeszcze przed narodzinami trojaczków. Weronika wzięła wtedy udział w naszym wyprawkowym konkursie, po czym na pytanie o planowane imię dziecka... napisała, że ma być trójka. Niedługo potem dała znać, że są już na świecie i mają się świetnie. Od tamtej pory jesteśmy w stałym kontakcie, a Trojaczki regularnie nas odwiedzają. I mają... chyba wszystkie nasze produkty. :) 

Wywiad z Weroniką rozpoczyna cykl spotkań z SuperMamami. 

  1. Kim jesteś?

Mam na imię Weronika. Mam 27 lat. Od roku jestem szczęśliwą mamą trojaczków  Antosia, Franusia i Zuzi.

2. Jak zareagowałaś na informację, że będziesz Mamą trójki dzieci… jednocześnie?

Pierwsza reakcja to był szok. Powoli docierały do mnie słowa Pani Doktor  „ Widzę tu 3 serduszka”. Ale szok szybko minął i pojawiła się ogromna radość. <3 <3 <3

3. Jak wygląda Wasza codzienność przy trójce małych dzieci? Kto Cię wspiera?

Nasza codzienność? W ciągłym ruchu :) Ale nie zamieniłabym tego na nic innego. Uwielbiam ten kierat. 

Rano budzi nas Franek, a właściwie jego brzuszek. Posiłki mamy zawsze przygotowane  dzień wcześniej, więc wystarczy je podgrzać. Po śniadaniu zabawa i drzemka, w trakcie której organizujemy się na resztę dnia. Często w tym czasie robię jakiś trening. Po drzemce jemy obiadek i wychodzimy spacer w trakcie którego jest druga drzemka. Po powrocie deserek i szaleństwo do wieczora, Później kolacja, kąpiel i spanie. Wtedy jest czas na trening dla Dawida, a ja znów organizuję się na kolejny dzień. Gdy jesteśmy już gotowi, mamy czas dla siebie, który zawsze staramy się wygospodarować.  

Nieocenionym wsparciem jest Dawid. Tworzymy razem niezły duet. Nie musimy nic ustalać, każdy bez dyskusji wie co ma robić i chyba na tym polega nasz sukces.

4. Czy masz czas dla siebie i jak go spędzasz?

Staram się go mieć :) Zwłaszcza na trening. Daje mi on naprawdę dużo energii do działania, uczy dyscypliny i organizacji. No i uwielbiam czytać książki. Kilka stron przed snem zawsze mnie bardzo relaksuje.

5. Najfajniejsza rzecz w byciu mamą, to…

Kiedy po tych wszystkich obowiązkach, wydaje mi się, że nie mam siły, cała trójka uśmiecha się do mnie i już wiem, że mogę więcej. To oni dają mi siłę. 

6. Największe wyzwanie na co dzień to…

Poza manewrowaniem trojaczkowym wózkiem...:)... to ubranie Trojaków na spacer w miarę szybko, żeby nie zdążyli się spocić i… sciągnąć po raz kolejny czapek :D

7. Kiedy poznałaś naszą markę?

Gdy byłam w ciąży. Wymyśliłam kolory dla Trojaków: Róż, Błękit i Mięta. I wtedy w lupce instagrama pojawiło się wasze zdjęcie z kocykami w moich wymarzonych kolorach. Rozkochaliście mnie w sobie od pierwszego dotknięcia kocyka i tak jesteśmy z Wami do dziś i nie mamy zamiaru się rozstawać.

8. Które produkty najbardziej lubisz?

Na to pytanie jest tylko jedna odpowiedź: WSZYSTKIE! Myślałam nad odpowiedzią długo. Nie potrafię wybrać jednego.

9. Czego Twoim zdaniem nie może zabraknąć w wyprawce? 

Napewno kocyka :) 

Otulacza. Trojaki uwielbiały spać spowite. 

Czapki MRB, nie wiem jak to zrobiliście ale nie spada z główki.

No i zabawki. U nas furorę robiły kaczuszki i książeczka MRB.

Dziękujemy za rozmowę i weekend z nami! 


Poznaj całą piątkę na instagramie: https://www.instagram.com/ikulaaa/

Ania