DARMOWA WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI POWYŻEJ 299 ZŁ

Sensoryczne misie do smoczka

Oto 3 misie o wyjątkowo lekkiej wadze, które uspokoją Twoje dziecko i pomogą mu rozwinąć koordynację wzrokowo-ruchową. 


Około 2 miesiąca życia niemowlę poznaje sprawność swoich dłoni. Na początku nieumiejętnie próbuje chwytać paluszkami najbliższe przedmioty. Dotyka ich, wkłada do buzi, poznaje materiał, jego strukturę, zapach i smak. To bardzo ważny etap, kiedy do mózgu docierają sygnały wpływające na tworzenie się neuronów. 

Misie zmniejszają ryzyko zgubienia lub pomylenia smoczka np w żłobkach czy na placach zabaw. Uspokajają też dziecko, dodają pewności siebie i zapewniając poczucie bezpieczeństwa - dziecko ma zawsze przy sobie coś znajomego. 

Bezpieczeństwo

Strażnicy smoczków i gryzaków zostały wykonane z tkanin bezpiecznych dla niemowląt, posiadają certyfikat Oeko-Tex standard 100, klasa 1. Dotyczy to również nici, sznurka i zatrzasków. Są lekkie i nie obciążają buzi. 

Wygoda

Misie można przypiąć do ubranka dziecka przy pomocy zawieszek ToGo. Dzięki temu rodzic może zdecydować czy smoczek ma być stale przy dziecku czy też (w przypadku etapu oduczania) tylko okazjonalnie. Lekkość i brak wypełnienia sprawiają, że nawet najmniejszy Maluch utrzyma strażnika ! System zatrzasków i odpowiedniej długości sznurków, gwarantuje możliwość zaczepienia każdego smoczka.

Uwaga: Nie należy przedłużać zabawek wstążkami, sznurkami czy koralikami! Zawieszki ToGo mają odpowiednią długość gwarantującą bezpieczeństwo - przypięte nie spowodują uduszenia. Bardzo często rodzice mocują zabawki w wózku np. na tasiemkach, w które dzieci mogą się zaplątać. Dopuszczalna długość według norm UE to maksymalnie 21 cm! Do ToGo przypiąć możecie misie, kocyki, smoczki - np. w wózku. Są wielofunkcyjne i bardzo praktyczne. Można także skorzystać z dedykowanych zawieszek z klipsami do smoczków np. MRB (klik).


Higiena

Misie można prać w pralce kiedy tylko jest to potrzebne. Nie farbują, nie mechacą się i nie zmieniają swojego kształtu. 


Integracja sensoryczna

Różnorodne materiały, wypukłe hafty, wystające metki stymulują zmysł dotyku, harmonijnie wpływając na rozwój zmysłów. 

Design

Kic, Rik i Guf to pięknie zaprojektowane, nowoczesne zabawki o geometrycznej formie. Spodobają się najbardziej wybrednym... rodzicom:). Pięknie zapakowane, są idealnym prezentem. 


Zestaw strażnik + ToGo w specjalnie cenie: http://sklep.lullalove.com/kategoria/promocje/stra...Ania