DARMOWA WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI POWYŻEJ 299 ZŁ

Nie wyrzucaj, wykorzystaj - poznaj naszą filozofię


Musisz wiedzieć, że ekologia jest dla nas bardzo ważna. Na co dzień staramy się, wszędzie gdzie to możliwe, ograniczać produkcję śmieci. W ostatnim czasie ograniczyliśmy także do minimum druk ulotek czy folderów reklamowych. Stawiamy na elektroniczne formaty. Specjalnie dla Twojej wygody kręcimy filmy na youtube, prowadzimy bloga i prezentujemy nasze produkty w kanałach social media. Śledź nas na instagramie i FB.

Nasze produkty tekstylne takie jak kocyki, otulacze, poduszki czy pościele zabezpieczamy w transporcie workami foliowymi, które można recyklingować. Ich rozmiar ograniczony jest do minimum, jak również etykietki dołączane do tych produktów. Woreczki zabezpieczają tkaniny i dzianiny również przed ewentualnym kurzem czy wilgocią. Wypełnienie pościeli sprzedawane jest w torbie wielorazowego użytku - takiej zapinanej na zamek, z rączką. Wszystko po to, aby ułatwić Ci jego transport np. do przedszkola czy żłobka.


W kartonowych opakowaniach znajdziesz u nas głównie zabawki. Jest to podyktowane obowiązkami prawnymi, które jako producent musimy spełnić. Wiesz, wszystkie te dyrektywy, ostrzeżenia, opisy konserwacji. Nasze zabawki są badane przez niezależne laboratoria. Nie sprzedajemy produktów hand made, niewiadomego pochodzenia. Bardzo często pokazujemy również czy to na filmach czy zdjęciach procesy produkcji gryzaków i przytulanek, jak również analizy z badań. Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest dla nas priorytetem.


Według nas opakowanie powinno zabezpieczać produkt własnie przed brudem czy kurzem czy dotykiem osób trzecich. Nie wyobrażamy sobie sprzedaży tak wrażliwych rzeczy jak zabawki czy gryzaki tylko na kartonikowych podkładkach lub w pudełeczkach z okienkiem bez folii. Nasze produkty muszą być czyste od samego początku. Oczywiście wszystko (oprócz rzeczy drewnianych) możesz potem prać w pralce - to również bardzo ważna cecha naszych produktów. 


Idąc tym tropem i pozostając w zgodzie z naszymi przekonaniami, najnowszą linię olejów, masła shea i serum zamknęliśmy w buteleczkach i słoikach z aptecznego szkła. 

Po użyciu kosmetyku nie wyrzucaj opakowań. Słoiczek doskonale sprawdzi się jako doniczka na sukulenta czy kaktusa czy skarbonka. Możesz również trzymać w niej biżuterię. Buteleczka natomiast to piękny, mały wazonik.


Poznaj nas osobiście:

29 września 2018 r. zapraszamy na nasze stoisko na targach EKOtyki w Katowicach.

28 października 2018 r pojawimy się na Silesia Baazar Kids w Katowicach.

10 listopada jesteśmy w Gliwicach na Trends4kids.

25 listopada będziemy w Krakowie na Trends4kids.

Ania