DARMOWA WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI POWYŻEJ 299 ZŁ

Królestwo czystości, czyli krótka historia powstania Royal Ducks.

Wiecie dlaczego nasze kaczuszki noszą złote korony? Aby traktować Wasze dzieci po królewsku 

Kąpiel jest nieodzownym elementem codziennej pielęgnacji i higieny. Dzieci uwielbiają pianę i najczęściej wrzuciłyby do wany wszystkie posiadane zabawki. Niestety niewiele z nich nadaje się do długotrwałego kontaktu z wodą. Dlaczego? Sednem sprawy są dziurki, do których dostaje się woda tworząc pleśń. Dziecko nieświadomie naciskając zabawkę wyrzuca z niej wszystkie bakterie do wody, która ma kontakt z jego buzią. Grzyby powodują m.in. kaszel na tle alergicznym, astmę i różnego rodzaju choroby przewlekłe. A fe!

Postanowiliśmy przyjrzeć się problemowi od środka i przedstawić pewną żółtą kaczuszkę (odwiecznego symbolu udanej kąpieli), której historię przeczytacie na blogu Mataja. Artykuł ( http://mataja.pl/2016/04/brzydkie-kaczatko-zlo-cza... ) w bardzo merytoryczny sposób porusza tematykę wnętrza gumowych zabawek do kąpieli. Korona zamiast piskliwego "kwak".

W odpowiedzi na problem utrzymania zabawek do kąpieli w czystości stworzyliśmy Royal Duck - królewskie kaczuszki bez dziurek. W zamian za piszczałkę, przez którą wlewała się woda do środka powodująca całe zamieszanie, kaczuszki otrzymały złotą koronę. Royal Ducks wykonane są z naturalnego kauczuku oraz farb i barwników spożywczych. Są bezpieczne dla dzieci i niemowląt. Mogą służyć zarówno jako zabawka do kąpieli oraz gryzak. Idealnie sprawdzają się dla dzieci w każdym wieku.

Naturalny kauczuk jest ekologiczny i bezpieczny dla dzieci. Nie zawiera substancji szkodliwych. Pozyskiwany jest z mleczka drzew kauczukowca, a następnie poddawany obróbce cieplnej.

Kaczuszki są obecnie dostępne w dwóch klasycznych kolorach: biel i czerń. Na jesień planujemy wprowadzenie świątecznej kaczuszki w kolorze soczystej czerwieni. Złote korony nadają im charakteru. Royal Duck pakowane są w ozdobne pudełko. Stanowią idealny prezent dla małych królewien i królewiczów.  Pokochane prze z tysiące dzieci na całym świecie. 


Ania