DARMOWA WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI POWYŻEJ 299 ZŁ

Czerwona Kokardka od Lullalove

Wszystko zaczęło się 12 października 2017 roku od dodania zdjęcia na naszym Instagramie @lullalovemrb. W ten sposób, poinformowałyśmy Was, że dzieci urodzone w szpitalu powiatowym w Oświęcimiu, a tak właściwie to ich rodzice będą otrzymywać mały pakiet powitalny. :) 

Szybko daliście nam znać, że podoba Wam się ten pomysł i że chcielibyście też żeby rozdawać je w innych miejscach w Polsce. Tak wiec, kilka Waszych komentarzy i wiadomości z miejscami, które nam polecacie i zaczęłam podbijać dla Was Polskę. Właśnie tak rozpoczęła się moja przygoda z „Czerwoną Kokardką od Lullalove”, którą obecnie możecie otrzymać w wielu miejscach na terenie całego kraju, między innymi w Katowicach, Poznaniu, Warszawie czy we Wrocławiu


Główną bohaterką naszego pakietu powitalnego jest czerwona kokardka. Czerwień jest symbolem miłości, dobrej energii, bogactwa, ale też według ludowych wierzeń – chroni ona dziecko przed urokami rzucanymi przez „złych ludzi”. Idąc ulicą, mijając rodziców z dzieckiem w wózku na spacerze, przynajmniej w co drugim zobaczymy przyczepiony kawałek czerwonego materiału. Z racji tego, że jest to pozytywnie odbierane przez społeczeństwo, to młodzi rodzice chętnie przyczepiają kokardkę na pojazdach maluchów, przy łóżeczku, nad przewijakiem czy w foteliku samochodowym.


W naszym pakiecie znajdziecie również metryczkę, w której będziecie mogli umieścić podstawowe informacje o dziecku: imię, datę i godzinę narodzin, wagę czy miarę. Mamy często zostawiają ją  na pamiątkę, bo z tyłu jest miejsce, na zapisanie ważnych wydarzeń, momentów z życia dziecka - jak wypowiedzenie pierwszego słowa, czy postawienie pierwszego kroku.

Będziecie mogli zapoznać się także bliżej z naszymi produktami, bo w pakietach powitalnych są broszurki, w których znajdziecie miedzy innymi informacje: o integracji sensorycznej, o naturalnych i delikatnych tkaninach, czy przewodnik po naturalnych gąbkach zarówno dla dzieci i niemowląt jak i dla rodziców.


Naklejka z napisem „Mamo jesteś super” – autorski projekt podkreślający więź jaka łączy mamę i dziecko.

Od stycznia nasze pakiety poszerzyły się o opakowania podróżne chusteczek WaterWipes. Są to jedyne na rynku chusteczki, które w składzie mają głównie wodę (99%) i tylko 1% ekstraktu z grejpfruta. Są one zupełnie naturalne.

#KlaudiapodbijaPolskę, cały czas podbijam dla Was Polskę i pozyskuje nowe miejsca w których zagościmy wspólnie z „Czerwona Kokardka od Lullalove”. Obecnie nasze pakiety rozdawane są młodym rodzicom już w ponad 150 miejscach w kraju, są to zarówno szkoły rodzenia jak i szpitale. Na naszej mapie najwięcej jest nas na Śląsku i w Wielkopolsce, a jeżeli chcecie polecić mi kolejny punkt do podboju to piszcie śmiało na maila: marketing@lullalove.com

Dodając zdjęcia na swojego Instagrama, oprócz tradycyjnego oznaczenia naszego profilu @lullalovemrb możecie też oznaczyć nas #redbowfromlullalove .

Pozdrawiam Was serdecznie,

Klaudia